Czy Bóg istnieje ?

Wiele na ten temat już powiedziano i napisano. Było nawet kilka wojen i ludzie nadal się zastanawiają czy Bóg istnieje. Zatem odpowiedź jest prosta TAK – istnieje i to by było na tyle dociekiwań i przeglądania kosmosu w poszukiwaniu innego świata. Skąd tak nagle taka prosta odpowiedź ?.. bo taka jest prawda i już 😉 Z prawdą nie ma co dyskutować – to taka sama prawda, że zostałeś urodzony. Nie mogłeś tego pamiętać – opierasz się na relacji świadków. Musisz uwierzyć.

Mówisz, że w nic nie wierzysz ? – śmieszne, bo kiedy trzymasz kawałek papierka z namalowaną 100 zł to wierzysz, że jest to warte tyle co 2,5 kg szynki chociaż w rzeczywistości to tylko kawałek papieru.

Wierzysz rodzicom, chociaż nie raz powiedzieli ci głupoty, żeby mieć trochę wolnego czasu, a nie wierzysz w Boga chociaż jesteś świadomy, że chodzisz po jakiejś wodno-lądowej kulce, która obraca się po środku niczego. Ma jakieś tajne pola siłowe odbijające meteoryty, gwiazdy planety, że na ziemii jest tyle pierwiastków, z których robimy co chcemy. Wynajdujemy ciągle nowe wzory które opisują prawa i dziwimy się jak to wszystko extra pasuje.

Nadal nie wierzysz ? 🙂 Nie musisz, ale Bóg i tak istnieje