Jak wzlecieć na wyżyny relaksu, integracji i rozwoju?

W kobiecym kręgu

Latające Kręgi kobiet na Śląsku, które zapoczątkowała Agata Dutkowska, właścicielka Latającej Szkoły, to niezwykła idea łączenia kobiecości, biznesu i autentycznej historii osobistej, która inspiruje bogactwem doświadczeń, z życiowym przewodnictwem na czele.
Kobiety spotykają się na Latających Kręgach od 5 lat regularnie, po to aby przede wszystkim zapoznać się ze wzmacniającą opowieścią bohaterki. Kobiety odważnej, która postanowiła iść za głosem swojego serca i zrealizować swoje marzenia. Która dzieli się opowieścią o drodze do sukcesu, nie zawsze usłanej różami. Każda bohaterka wnosi swój osobisty pierwiastek w to spotkanie a każda uczestniczka bierze dla siebie tyle, ile potrzebuje. Są emocje, atmosfera przynależności, wspomnienia, zacieśniają się więzi i powstają kooperacje biznesowe.
Historie kobiet inspirują inne kobiety, ponieważ są bliskie każdej z nas. Poprzez niewidzialną nić porozumienia serc oraz podobieństwa emocji, jakie wywołują. Na Latających Kręgach kobiety zachęcone wsparciem, wprawiają w życie to, co zepchnięte i ukryte na dnie serca, różne tęsknoty i marzenia. Pobudzają świadomość samej siebie, wybijają się z rytmu rutyny i stagnacji, otwierają na nowe. Zawierają cenne znajomości i zakładają biznesy.

Barwny album doznań i świętowanie

Przez 5 lat na Latających Kręgach spotykały się kobiety o różnych osobowościach i temperamencie, na różnych etapach życia i biznesu. Niektóre z bohaterek to kobiety, które znane są już szerzej, ze względu na obecność w mediach i ewolucję popularności własnej działalności. Dla wielu kobiet był to czas dokonywania przełomowych zmian. A także czas kiedy doświadczały one poczucia utraty czegoś lub kogoś. W kręgu kobiet te zmiany przynosiły świadomość, że pojawiają się aby domknąć w nas jeden rozdział a otworzyć nas na drugi. Wszystkie bohaterki w trakcie minionych 5ciu lat zaznaczyły swoją obecność niezwykłą energią, jaką dało się odczuć i która na długo zostawała z uczestniczkami tych spotkań. I na pamiątkę tych chwil 24 i 25 listopada 2018 roku, 40 z nich ma możliwość celebrować piękno i siłę kobiet, dzięki którym Latające Kręgi na Śląsku wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń, na które warto chodzić. Okrągłe 5 -lecie Latających Kręgów na Śląsku to doskonała okazja do imprezy urodzinowej pod hasłem relaks-integracja-rozwój. I taki też zamysł miały Gabriela Luboń, Katarzyna Kruszenko (współprowadzące Latające Kręgi na Śląsku) i ich Szmaragdowy team. Mają to być wSPAniałe urodziny czyli połączenie odpoczynku, relaksu i wzajemnych współzależności, w klimacie Baśni tysiąca i jednej nocy.
Pomysł na celebrację 5 urodzin Latających Kręgów na Śląsku wziął się z potrzeby uwieńczenia tych wspólnych lat. Przepiękne wnętrza hotelu Papuga Park Hotel w Bielsku Białej zachęcają do poddania się atmosferze podążania za obfitością doznań. Będzie uroczysta kolacja, zabiegi wellness i spa, warsztaty rozwojowe, rozmowy z prawnikiem, a także spotkanie z fotografem; Szczegóły: https://wspanialeurodziny.wordpress.com/
Bo czasem nie potrzeba rewolucji żeby wzlecieć na wyżyny relaksu, integracji i rozwoju aby móc w pełni zregenerowana wrócić na życiowe tory. Czasem wystarczy zadać sobie pytanie, na ” dzień dobry ” – na co jestem dziś gotowa?
Na co Ty jesteś dziś gotowa?

Autorka artykułu: Ania Czupryniak-Fabiniak

Autorka zdjęć: Dominika Rudzka – chybanapewno