Ruszyło CherryTy.pl

Ruszyło CherryTy, nowa marka Grupy Informatycznej Pajęczyna, która skoncentrowana jest na niesieniu pomocy. Obecnie w kręgach zainteresowań CherryTy jest wsparcie rehabilitacji oraz opieki pielęgniarskiej dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Jak to działa ?

Kupujesz produkty marki CherryTy a część pieniędzy przekazywana jest organizacjom pozarządowym, które realizują działania w zakresie pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym. Ty cieszysz się z najwyższej jakości produktów, potrzebujący cieszą się, że wspierasz realne działania. Tutaj nie ma przypadków w kierowaniu pomocy. Organizacje oraz ich cele są szczegółowo sprawdzane. Grupa Informatyczna Pajęczyna (https://pajeczyna.biz) od lat działa z organizacjami pozarządowymi, które niejednokrotnie wskazywały na problemy z dostępnością niektórych działań medycznych. CherryTy będzie wspierać te jednostki, które mają za sobą już kilka lat działalności, dzięki czemu można stwierdzić jakość prac.

Dlaczego to firma a nie fundacja?

CherryTy to marka, która dopiero wystartowała. Nie chcemy tworzyć nowych bytów, chcemy skupić się na rozwoju marki i zachęcić organizacje pozarządowe z całego kraju aby dołączyły się do tej inicjatywy. Na razie obejmujemy zasięgiem pół Śląska (od Kuźni Raciborskiej po Lubliniec). Teraz prowadzimy rozmowy w Opolu oraz na Pomorzu. Chcemy być normalnym firmowym graczem rynku detalicznego, który ma w głowie, że życie to nie tylko zyski i kalkulacje, ale że liczy się człowiek, któremu warto.. trzeba pomóc. Poznajemy konkretnych ludzi, poznajemy ich rodziny i wiemy, że to jest bardzo ważne.

Kiedy zobaczymy więcej produktów?

W tej chwili mamy jeden produkt – torby materiałowe. Są to torby bardzo wysokiej jakości, super zapakowane więc nadają się na prezent i właśnie prezenty będą głównym asortymentem. Na razie nie możemy zdradzić więcej, bo chcemy żeby te produkty były zaskoczeniem, ale możemy zdradzić, że będzie to już w styczniu 2021, wtedy też pod adresem cherryty.pl powstanie sklep internetowy…. no chyba, że produkty rozejdą się zanim skończymy go przygotowywać. Patrząc jak rozchodzą się torby, które dopiero wczoraj wprowadziliśmy do obiegu, to istnieje olbrzymia szansa, że i produkty styczniowe mogą szybko „wyparować”. Krok po kroku będziemy przygotowywać tyle produktów ile jest rzeczywiście potrzebne. Jak zostało wspomniane, Cherryty dopiero startuje więc nie mamy wszystkich danych, ale spokojnie 🙂 Na następne Święta Bożego Narodzenia będziemy już w 100% gotowi.