Świat to za mało 18 i 19 listopada w Gliwicach

Czwarta już edycja Festiwalu podróżniczego „Świat to za mało!” odbędzie się 18 i 19 listopada w Gliwicach (w siedzibie firmy Fluor – ulica Wyszyńskiego 11). Tradycyjnie zapraszamy na spotkania z prelegentami, którzy podzielą się opowieściami ze swoich podróży – głównie podróży organizowanych na własną rękę i niskobudżetowo. W tym roku w Gliwicach ugościmy między innymi Annę Jaklewicz, Małgorzatę Szumską czy Bartosza Malinowskiego. Każdy
z gości to okazja by dowiedzieć się czegoś o zupełnie innym zakątku świata – będzie opowieść o Wielkim Szlaku Himalajskim, rowerowej wyprawie po Australię czy konnej eskapadzie przez Kirgistan i Mongolię. Podczas festiwalu rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny,
a odważni opowiedzą o swoich podróżniczych zmaganiach w ramach pokazów konkursowych.

W niedzielne przedpołudnie tradycyjnie zapraszamy na marsz nordic walking po Gliwicach, który zawsze jest okazją do zwiedzenia miasta i poznania ciekawych miejsc. W tym roku zwiedzimy kolejny obiekt na Szlaku Zabytków Techniki, mianowicie Muzeum Techniki Sanitarnej.

Wszystko po to by zainspirować, by zachęcić każdego niezależnie od wieku czy zasobności portfela do odkrywania świata. Jak zawsze chcemy pokazać, że piękna może być nawet najbliższa okolica, a najważniejsi bywają napotkani w drodze ludzie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu jest bezpłatny. Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Przed Siebie. Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej www.przedsiebie.org/swiattozamalo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *